15:41"Ницца" АПЛ клублари қизиқаётган ҳимоячиси учун нарх белгилади  0 15:30Про лига. "Олимпик-MobiUz" – "Машъал" 0:0 (онлайн ҳисоб)  1 15:10ПСЖнинг 2 нафар футболчиси сафга қайтди  0 14:08Шенсни "Юве"да қолиши учун маоши камайишига рози бўлиши керак  0 13:40Гризманн қайтди  1 13:21Дилмурод Назаров хотирасига бағишланган "Наврўз Кубоги-2024" мусобақаси қандай ўтди?  2 13:09"Бавария" "Штутгарт" вингерига кўз тикди  0 12:46"Манчестер Юнайтед" Каземирога ўринбосар топди  2 12:20Эшитдик-да! ФИФА "Бунёдкор"га илк санкцияни қўллади  21 11:48Клоппнинг ассистенти "Аякс" бош мураббийига айланиши мумкин  1 11:24Ўзбекистон – Гонконг учрашувида майдонга югуриб тушган мухлислар маъмурий жавобгарликка тортилди, 2 нафар шахс 5 суткага қамалди  22 10:57Пеп Гвардиола «Манчестер Сити»даги келажаги борасида бир қарорга келди  6 10:28«Бавария» Алонсони қўлга кирита олмаганидан сўнг бошқа бир топ мураббий билан шартнома тузмоқчи  1 10:00ЦСКА устози РПЛнинг энг кучли футболчиси кимлигини айтди  8 09:3410 ойга четлатилган Тонали яна узоқ муддатга дисквалификация қилиниши мумкин  3

Высшая лига-2014. "Согдиана" и "Машъал" сыграли вничью Янгиликлар

Высшая лига-2014. "Согдиана" и "Машъал" сыграли вничью

В первом туре высшей лиги встретились "Согдиана" и "Машъал".
На 23-минуте гости послали мяч в сетку ворот джизакцев. Но судьи не зафиксировали гол из-за положения «вне игры».
На 36-минуте Сухроб Бердиев вывел хозяев вперед - 1:0.
13-минута второго тайма оказалась несчастливой для «Согдианы». Зафар Тураев со штрафного навесил мяч к воротам и Зохир Кузибоев головой переправил мяч в ворота - 1:1.

На 80-минуте не был засчитан гол Жасура Хакимова  опять офсайд.

Таким образом,  матч в Зомине не выявил победителя.

«Согдиана» (Джизак)  «Машъал» (Мубарек) 1:1