Latest news

19:18Хосеп Гвардиола Англияда муваффақият қозонишига ишонмоқда2 19:01Роналду "Олтин тўп" кимга топширилишидан хабардор16 18:48Боатенг "Атлетико"га қарши ўйинда иштирок этмайди1 18:36Монтелла "Милан" футболчиларидан хурсанд2 18:17"Рома" бош мураббийига дерби ёқмади0 17:53Марио Балотелли Берлусконига жавоб берди4 17:35АПЛ. 15-тур ҳакамлари маълум3 17:23Анчелотти: "Биз ўз олдимизга қўйган вазифани уддалай олмадик"5 17:13Диего Симеоне: "Бавария"га имкон қадар кўпроқ муаммолар туғдирмоқчимиз"2 17:12Высшая лига-2016. Муроджон Зухуров самый надежный вратарь высшей лиги0 16:54Луи ван Гаал "Бавария" раҳбариятига Крафт Нойердан кучли эканлигини тушунтирмоқчи бўлган2 16:46Коку ПСВ қанчалик кучли жамоа эканлигини исботламоқчи4 16:37Алькантара: "Анчелоттининг "Бавария"сига бироз вақт керак"1 16:29Алонсо "Атлетико"га қарши ўйинда ўйнамайди5 16:19Олий лига-2016. Муроджон Зуҳуров энг кўп "қуруқ ўйин" ўтказди9

25 oct 14:30
News

Назначения на 24-й тур Чемпионата Узбекистана

29 октября пройдут матчи 24-го тура Чемпионата Узбекистана, назначения на которые получили следующие арбитры и инспекторы.

24-й тур. 29 октября (вторник)

«Динамо» (Самарканд) – «Металлург» (Бекабад)
Судьи:
В. Цейтлин (Ташкент), У. Каримов (Андижан), С. Шоюсупов (Ташкент), Ш. Пулатов (Ташкент)
Инспектор: И. Мустафин (Ташкент).


«Нефтчи» (Фергана) – «Пахтакор» (Ташкент)
Судьи:
О. Талибджанов (Ташкент), Р. Шояхметов (Ташкент), Т. Гайнулин (Ташкент), В. Агишев (Ташкент)
Инспектор: А. Абдуллаев (Ташкент).


«Шуртан» (Гузар) – «Локомотив» (Ташкент)
Судьи:
Б. Намазов (Ташкент), Р. Серазетдинов (Ташкент), А. Усманов (Ташкент), Э. Турсунов (Бухара)
Инспектор: Г. Имамов (Ташкент).


«Навбахор» (Наманган) – «Согдиана» (Джизак)
Судьи:
В. Коваленко (Ташкент), Р. Ильясов (Ташкент), М. Саидкасымов (Ташкент), И. Худайдатов (Ташкент)
Инспектор: Ф. Абдуллаев (Ташкент).


«Бухара» (Бухара) – «Насаф» (Карши)
Судьи
: Р. Ирматов (Ташкент), А. Расулов (Ташкент), Д. Саидов (Ташкент), В. Серазетдинов (Ташкент)
Инспектор: Р. Муминов (Ташкент).


«Бунедкор» (Ташкент) – «Кызылкум» (Зарафшан)
Судьи:
М. Исмаилов (Ташкент), А. Снетков (Ташкентская обл.), Х. Мирзаахмедов (Ташкентская обл.), Ш. Хакимов (Андижан)
Инспектор: Г. Каримов (Ташкент).


«Алмалык» (Алмалык) – «Гулистан» (Гулистан)
Судьи
: Ш. Касымов (Ташкент), О. Абдувасилов (Ташкент), Н. Рузимов (Ташкент), Р. Толибджанов (Фергана)
Инспектор: И. Нехочин (Наманган).

Rating:    

Comments

< show latest news
������.�������

Press "Like"
to read CA at facebook