Latest news

16:31Ян Вертонген: «Футболга Моуриньо керак»0 16:31Ян Вертонген: «Футбол нуждается в Моуринью»0 16:15Бенхаккер: "Агар Зидан "Реал"даги рекордимни янгиласа хурсанд бўламан"5 16:13«Ливерпуль» ҳимоячиси энди Камерун терма жамоасида ўйнамоқчи эмас1 16:13Защитник «Ливерпуля» Матип отказался от вызова в сборную Камеруна0 16:10Бенхаккер: буду рад, если Зидан побьёт мой рекорд в «Реале»0 15:55Смоляченко Малайзия клуби сафида гол урди6 15:52Уллоа "Лестер"дан кетмоқчи1 15:50Уллоа готов уйти из «Лестера», если не будет играть0 15:34Футзал. Олий лига, 2-тур, 1-кун. "Ардус" - "Бунёдкор" 7:20 15:27«Машъал»: Жамоамиз хужумчи Зоҳир Қўзибоев билан икки йиллик келишувга эришди1 15:25Блаттер Инфантинони ўзига нисбатан ҳурматсизликда айблади3 15:25Блаттер обвинил президента ФИФА Инфантино в неуважении к себе0 15:18ЕЧЛ. Гуруҳ босқичи рақамларда3 14:56"Гранада" дарвозабони: "Бир кун келиб "Олтин тўп" мексикаликка насиб этади"5

21 oct 12:43
News

Назначения на 23-й тур Чемпионата Узбекистана

23-24 октября клубы высшей лиги проведут матчи 23-го тура Чемпионата Узбекистана, которые будут обслуживать следующие арбитры и инспекторы.

23-й тур. 23 октября (среда)

«Алмалык» (Алмалык) – «Динамо» (Самарканд)

Судьи:
Р. Бобомурадов (Навои), Р. Самандаров (Навои), О. Джумаев (Навои), А. Рубаков (Ташкент)

Инспектор: И. Шарипов (Бухара).

 

«Гулистан» (Гулистан) – «Бунедкор» (Ташкент)

Судьи:
В. Цейтлин (Ташкент), А. Цапенко (Ташкентская обл.), Х. Шодмонов (Бухара), И. Худайдатов (Ташкент)

Инспектор: Р. Айтеков (Ташкент)

 

«Кызылкум» (Зарафшан) – «Бухара» (Бухара)


Судьи: Т. Тухтасинов (Андижан), Р. Гапуров (Наманган), Р. Фозилов (Наманган), А. Эргашев (Ташкент)

Инспектор: Р. Серазетдинов (Ташкент).

 

«Насаф» (Карши) – «Навбахор» (Наманган)

Судьи: З. Кодыров (Навои), Б. Кодыров (Бухара), А. Кулдашев (Бухара), Н. Мешков (Самарканд)

Инспектор: С. Наджафалиев (Ташкент).

 

«Согдиана» (Джизак) – «Шуртан» (Гузар)


Судьи: М. Исмаилов (Ташкент), М. Маджидов (Наманган), Б. Бахромов (Ташкент), Ш. Хакимов (Андижан)

Инспектор: Б. Галеев (Ургенч).

 

«Пахтакор» (Ташкент) – «Металлург» (Бекабад)

Судьи: А. Асымов (Ташкент), Б. Нарсафаров (Карши), О. Абдувасилов (Ташкент), Д. Пислегин (Ташкент)

Инспектор: А. Попов (Ташкент).

 

24 октября (четверг)


«Локомотив» (Ташкент) – «Нефтчи» (Фергана)

Судьи: Х. Рузиев (Ташкент), Ф. Хасанов (Наманган), В. Лушин (Гулистан), Д. Каримов (Ташкент)

Инспектор: А. Арутюнов (Ташкент).

 

Примечание: возможны изменения.

Rating:    

Comments

< show latest news
������.�������

Press "Like"
to read CA at facebook