Latest news

17:43Хави: "Реал"нинг голи ноҳақликдек кўриниши мумкин, аммо улар ҳам ҳаракат қилишди"2 17:12Хави: гол «Реала» может казаться несправедливым, но они также старались0 17:12Киберспорт. Фаолияти давомида деярли 900 000 доллар ишлаб топган 20 ёшли ўзбекистонлик4 17:08"Шерлар"ни ким яралади?8 16:46Чемпионатларимизнинг 25 йиллик умумий жадвали ҳақида14 16:45Харт "Тоттенхэм" футболчисига айланиши мумкин3 16:19ФОТО. Дмитрий Сычев и Павел Смоляченко на просмотре в Малайзии0 16:16Верратти: "Реал" ёки "Барса" Францияда 5-6 тадан гол кирита олмайди"9 16:10Расмга изоҳ беринг №437 15:51Футзал. Олий лига. 2-тур ўйинлари 9-15 декабрда ўтказилади1 15:45Лингард МЮда кўпроқ пул ишлаб топишни истамоқда5 15:45Лингард хочет получать по новому контракту больше, чем ему предлагают в МЮ0 15:36ФОТО. Смоляченко ва Сичев Малайзия клубида кўрикдан ўтмоқда11 15:28Знаете ли вы?! Огнен Красич покинет "Насаф"0 15:21Расмга изоҳ беринг №362

08 jul 14:33
News

Назначения на 22-й тур первого этапа Первенства Узбекистана

9-11 июля будут сыграны встречи заключительного тура первого этапа Первенства страны.

Зона «Запад»
22-й тур. 9 июля (вторник)

«Аланга» (Касан) – «Хорезм» (Ургенч)
Судьи: Р. Бобомурадов (Навои), Р. Самандаров (Навои), О. Джумаев (Навои)
Инспектор: Р. Каратаев (Ташкентская обл.).

«Сурхан» (Термез) – «Арал» (Нукус)
Судьи: З. Кодыров (Навои), А. Буров (Бухара), Ф. Хайруллаев (Бухара)
Инспектор: В. Валицкий (Ташкент).

«Шердор» (Самарканд) – «Регистан» (Самарканд)
Судьи: В. Цейтлин (Ташкент), С. Шоюсупов (Ташкент), Р. Лутфулин (Ташкент)
Инспектор: Ф. Абдуллаев (Ташкент).

«Заамин» (Заамин) – «Галлакор-Автомобильчи» (Галляарал)
Судьи: Р. Тошмухамедов (Нукус), Б. Канназаров (Нукус), А. Алимов (Ургенч)
Инспектор: О. Рубаков (Ташкент).

«Бухара-2» (Бухара) – «Зарафшан-ПФК» (Навои)
Судьи: А. Чориев (Термез), Ш. Камаров (Самарканд), С. Хакимов (Самарканд)
Инспектор: Р. Айтеков (Ташкент).

11 июля (четверг)
«Спартак» (Бухара) – «Машъал» (Мубарек)
Судьи: М. Исмаилов (Ташкент), Ш. Файзиев (Джизак), Ш. Каюмов (Джизак)
Инспектор: Б. Галеев (Ургенч).

Зона «Восток»
22-й тур. 9 июля (вторник)
«Локомотив-БФК» (Ташкент) – «Хотира-79» (Уйчи)
Судьи: Д. Пислегин (Ташкент), Х. Шодмонов (Бухара), А. Цапенко (Ташкентская обл.)
Инспектор: И. Мустафин (Ташкент).

«Пахтакор-2» (Ташкент) – «Андижан» (Андижан)
Судьи: Р. Копадзе (Фергана), М. Маджидов (Наманган), Р. Фозилов (Наманган)
Инспектор: Г. Каримов (Ташкент).

«Октепа» (Ташкент) – «Янгиер» (Янгиер)
Судьи: А. Рубаков (Ташкент), Ф. Хасанов (Наманган), А. Уринов (Фергана)
Инспектор: Р. Саидов (Ташкент).
 
«НБУ-Азия» (Ташкент) – «Истиклол» (Ташкент)
Судьи: О. Туйчибаев (Ташкент), Р. Гапуров (Наманган), Б. Рузиматов (Андижан)
Инспектор: С. Наджафалиев (Ташкент).

«Касансай» (Касансай) – «Коканд-1912» (Коканд)
Судьи: И. Гармашов (Ташкент), И. Абдулаков (Ташкентская обл.), Р. Махмудов (Ташкентская обл.)
Инспектор: А. Тамбовцев (Ташкент).

«Чуст-Пахтакор» (Чуст) – «Бунедкор-2» (Ташкент)
Судьи: М. Мухамедов (Ташкентская обл.), О. Юсупов (Андижан), А. Джураханов (Андижан)
Инспектор: Т. Тошмухамедов (Ташкентская обл.).

Rating:    

Comments

< show latest news
������.�������

Press "Like"
to read CA at facebook