Latest news

12:12Гуллит Марадонани Мессидан кучлироқ футболчи деб ҳисоблайди2 12:12Гуллит считает Марадону более сильным футболистом, чем Месси0 11:58Осиё Кубоги-2019. БААдаги стадионлар ва ўйин кунлари тасдиқланди 2 11:50Хедира: "Энди Кьеллинига қарши ўйнаш қандайлигини билиб олдим, ҳужумчилар учун афсусдаман"1 11:47Хедира: теперь я знаю, что такое играть против Кьеллини, мне жаль нападающих0 11:38Бухоролик мухлислар Агамуродов ва Саидовга миннатдорчилик билдиради13 11:32Самвел Бабаян: Йиғиндаги асосий эътибор Грузия билан ўйинга қаратилган эди40 11:30Ҳаким Фузайлов: "Мақсадимиз - Осиё Кубоги-2019 финал қисмига чиқиш"0 11:24Хаким Фузайлов: "Наша задача - выйти в финальную часть Кубка Азии-2019"0 11:19Бенатиа "Бавария"га қайтмайди2 11:15Бенатиа не вернётся в «Баварию»0 10:55Роналдо киберспорт клубининг эгаларидан бирига айланди21 10:33"Севилья" устози катта муваффақиятлар учун нима кераклигини айтди11 10:31Наставник «Севильи» сказал, что необходимо для больших успехов0 10:01«Вест Хэм» «Марсель»нинг Пайет борасидаги учинчи таклифини ҳам рад этди6

24 sep 17:04
News

Назначения на 20-й тур Чемпионата Узбекистана

28-29 сентября клубы высшей лиги проведут матчи 20-го тура Чемпионата Узбекистана, которые будут обслуживать следующие арбитры и инспекторы.

20-й тур. 28 сентября (суббота)

«Нефтчи» (Фергана) – «Кызылкум» (Зарафшан)

Судьи: О. Талибджанов (Ташкент), А. Снетков (Ташкентская обл.), Х. Мирзаахмедов (Ташкентская обл.), И. Худайдатов (Ташкент)

Инспектор: Б. Галеев (Ургенч).

«Шуртан» (Гузар) – «Гулистан» (Гулистан)

Судьи: Ш. Касымов (Ташкент), Р. Серазетдинов (Ташкент), А. Усманов (Ташкент), Н. Мешков (Самарканд)

Инспектор: С. Ирматов (Ташкент).

«Навбахор» (Наманган) – «Алмалык» (Алмалык)

Судьи: З. Кодыров (Навои), Б. Кодыров (Бухара), А. Кулдашев (Бухара), А. Рахимов (Андижан)

Инспектор: В. Валицкий (Ташкент).

29 сентября (воскресенье)

«Динамо» (Самарканд) – «Локомотив» (Ташкент)

Судьи: Р. Ирматов (Ташкент), А. Расулов (Ташкент), Д. Саидов (Ташкент), Ш. Рузикулов (Карши)

Инспектор: Г. Имамов (Ташкент).

«Пахтакор» (Ташкент) – «Согдиана» (Джизак)

Судьи: Т. Тухтасинов (Андижан), М. Маджидов (Наманган), Р. Фозилов (Наманган), А. Рубаков (Ташкент)

Инспектор: Р. Муминов (Ташкент).

«Металлург» (Бекабад) – «Насаф» (Карши)

Судьи: Р. Бобомурадов (Навои), Ф. Хасанов (Наманган), Р. Шояхметов (Ташкент), Ш. Пулатов (Ташкент)

Инспектор: Ф. Абдуллаев (Ташкент).

«Бухара» (Бухара) – «Бунедкор» (Ташкент)

Судьи: Х. Рузиев (Ташкент), Р. Самандаров (Навои), О. Джумаев (Навои), И. Ибрагимов (Нукус)

Инспектор: А. Арутюнов (Ташкент).

Rating:    

Comments

< show latest news

Weekly Best

Ўзбекистон терма жамоаси Грузия билан дуранг ўйнади
Ўзбекистон терма жамоаси бугун Дубайда Грузияга қарши ўртоқлик... 287
Ўртоқлик учрашуви. Дания U-23 - Ўзбекистон 2:1
Бугун Ўзбекистон миллий терма жамоаси Дубайда Дания ёшлар терма... 170
Olamsport: Истомин - Димитров баҳси бўлиб ўтди
Australian Openда иштирок этаётган теннисчимиз Денис Истомин чорак... 135
Бугун 18:00. Ўзбекистон - Грузия
Бугун Ўзбекистон миллий терма жамоаси Грузияга қарши ўртоқлик... 89
������.�������

Press "Like"
to read CA at facebook