Latest news

12:00Санжар Шоаҳмедов ҳам "Ал Сайлия"га кўчиб ўтди4 11:51Футзал. Олий лига, 3-тур, 2-кун. "Максам-Чирчиқ" - "Олмалиқ" 2:60 11:50Olamsport: Бугун Истомин ўйнайди, Кличконинг навбатдаги жангига 80 минг чипта сотиб бўлинди ва бошқа хабарлар0 11:42Икардининг хотини: «Маурога Хитойдан таклифлар кўп, аммо...»2 11:42Жена Икарди: «Многие китайские клубы хотят Мауро, но он счастлив в «Интере»0 11:41Италия клублари логотипи эволюцияси0 11:34ВИДЕО. Африка кубоги-2017. Кечаги ўйинлар (TAS-IX)0 11:29"Севинч" янги мавсумга тайёргарликни бошлади0 11:22«Барселона» ва «Атлетико» Диего Коста учун курашга қўшилди7 11:22«Барселона» и «Атлетико» включились в борьбу за Диего Косту0 11:10Ройс умумий гуруҳга қайтди2 11:10Ройс приступил к работе в общей группе0 10:54Сервер Жепаров: “Истиқлол” ғалабаларига ҳисса қўшиб, клуб мухлисларини хурсанд қилмоқчиман7 10:38"Насаф": Фарруҳ Сайфиевни табриклаймиз!7 10:35"Қўқон-1912": Легионерлар келди, эртага ўйин3

25 oct 14:35
News

Назначения на 16-тур второго этапа Первенства Узбекистана

27 октября состоятся встречи заключительного тура второго этапа Первенства страны, обслуживать которые будут следующие арбитры и инспекторы.

16-й тур. 27 октября (воскресенье)

«Регистан» (Самарканд) – «Истиклол» (Ташкент)
Судьи
: А. Муминов (Ташкентская обл.), О. Умаров (Ташкентская обл.), А. УРинов (Фергана)
Инспектор: В. Бегларян (Нукус).

 
«Зарафшан-ПФК» (Навои) – «НБУ-Азия» (Ташкент)
Судьи
: А. Эргашев (Ташкент), Р. Лутфулин (Ташкент), А. Ганиев (Ташкент)
Инспектор: Д. Роман (Ташкент).

 
«Машъал» (Мубарек) – «Пахтакор-2» (Ташкент)
Судьи
: И. Ибрагимов (Нукус), Ф. Дусматов (Гулистан), А. Суннатов (Гулистан)
Инспектор: И. Рахимов (Андижан).

 
«Спартак» (Бухара) – «Октепа» (Ташкент)
Судьи
: Д. Каримов (Ташкент), Н. Рузимов (Ташкент), Х. Атамуратов (Ургенч)
Инспектор: Р. Каратаев (Ташкентская обл.).

 
«Арал» (Нукус) – «Андижан» (Андижан)
Судьи: Н. Мешков (Самарканд), С. Сатаров (Карши), Ф. Нарсафаров (Карши)
Инспектор: Ш. Джумаев (Карши).

 
«Хорезм» (Ургенч) – «Коканд-1912» (Коканд)
Судьи:
О. ТУйчибаев (Ташкент), И. Кликунов (Ташкент), Б. Канназаров (Нукус)
Инспектор: Р. Ишмурзин (Ташкент).

 
«Аланга» (Касан) – «Касансай» (Касансай)
Судьи:
Р. Тошмухамедов (Нукус), Д. Сайлалов (Ташкент), Т. Галеев (Ургенч)
Инспектор: И. Шарипов (Бухара)

 
«Шердор» (Самарканд) – «Чуст-Пахтакор» (Чуст)
Судьи: В. Наджафалиев (Ташкент), О. Юсупов (Андижан), Ф. Ярмухамедов (Ташкентская обл.)
Инспектор: Р. Давлетмуратов (Ташкент).

Rating:    

Comments

< show latest news

Weekly Best

АПЛ. Марказий ўйинда кучлар тенг келди
АПЛ 21-туридан ўрин олган МЮ - "Ливерпуль" баҳси бўлиб ўтди. 134
Самвел Бабаян Ўзбекистон термасининг БААдаги йиғини учун таркибни эълон қилди
Ўзбекистон миллий терма жамоаси ЖЧ–2018 учинчи саралаш босқичи... 120
АПЛ. "Эвертон" "Манчестер Сити"ни шарманда қилди
Англия чемпионатининг навбатдаги турида "Эвертон"... 92
Абдухолиқов ва "Локомотив"нинг 8 футболчиси терма жамоага чақирилди
Хабарингиз бор, айни пайтда "Локомотив" футболчилари... 83
������.�������

Press "Like"
to read CA at facebook