Latest news

23:21Руби - «Спортинг» бош мураббийи0 23:21Руби возглавил хихонский «Спортинг»0 23:04Африка кубоги. 2-тур. Габон Буркина-Фасо билан дуранг ўйнади1 23:04Кубок Африки. 2-й тур. Габон - Буркина-Фасо 1:10 23:02“Насаф” бу сафар “Карпати”ни мағлубиятга учратди13 23:01«Милан» Деулофеу борасида рад жавоби олди1 23:01«Эвертон» отклонил предложение «Милана» об аренде Деулофеу0 22:40«Вест Хэм» футболчилари Пайет бошқа бу клубда майдонга тушмаслигини талаб қилишмоқда3 22:40Игроки «Вест Хэма» потребовали, чтобы Пайет больше не играл за клуб0 22:21Жаҳон чемпионатларида ўйнамаган энг машҳур 10 футболчи11 22:21Испанское издание Marca включило Аршавина в топ-10 футболистов, никогда не игравших на ЧМ0 22:15Olamsport: Australian Open'даги сенсациялар, МакГрегордан зўр бўлиш истагилар топилди ва бошқа хабарлар1 22:12ФОТОГАЛЕРЕЯ. "Металлург" - "Нефтчи" 3:00 21:59Ўртоқлик учрашуви. "Пахтакор" - "Чанчун Ятай" 4:132 21:48Ўртоқлик учрашуви. "Ал Раид" - "Бунёдкор" 1:115

14 oct 13:36
News

Назначения на 14-й тур второго этапа Первенства Узбекистана

16 октября состоятся игры 14-го тура второго этапа Первенства Узбекистана, которые будут обслуживать следующие арбитры и инспекторы.

14-й тур. 16 октября (среда)

«Истиклол» (Ташкент) – «Машъал» (Мубарек)

Судьи: Р. Тошмухамедов (Нукус), Т. Галеев (Ургенч), Х. Атамуратов (Ургенч)

Инспектор: И. Шарипов (Бухара)

«НБУ-Азия» (Ташкент) – «Спартак» (Бухара)

Судьи: И. Ибрагимов (Нукус), Д. Сайлалов (Ташкент), К. Абдураимов (Джизак)

Инспектор: Р. Давлетмуратов (Ташкент).

«Пахтакор-2» (Ташкент) – «Арал» (Нукус)

Судьи: М. Мухаммедов (Ташкентская обл.), А. Ганиев (Ташкент), И. Кликунов (Ташкент)

Инспектор: И. Мустафин (Ташкент).

«Октепа» (Ташкент) – «Хорезм» (Ургенч)

Судьи: Ш. Пулатов (Ташкент), С. Сатаров (Карши), Ф. Нарсафаров (Карши)

Инспектор: Ш. Джумаев (Карши).

«Андижан» (Андижан) – «Аланга» (Касан)

Судьи: Ш. Базаров (Наманган), О. Абдувасилов (Ташкент), А. Уринов (Фергана)

Инспектор: Д. Роман (Ташкент).

«Коканд-1912» (Коканд) – «Шердор» (Самарканд)

Судьи: А. Муминов (Ташкентская обл.), Р. Лутфулин (Ташкент), О. Умаров (Ташкентская обл.)

Инспектор: А. Тамбовцев (Ташкент).

«Касансай» (Касансай) – «Регистан» (Самарканд)

Судьи: А. Рубаков (Ташкент), С. Еремеев (Ташкент), Б. Джапаркулов (Ташкент)

Инспектор: И. Рахимов (Андижан).

«Чуст-Пахтакор» (Чуст) – «Зарафшан-ПФК» (Навои)

Судьи: Т. Тухтасинов (Андижан), Ф. Дусматов (Гулистан), А. Суннатов (Гулистан)

Инспектор: С. Наджафалиев (Ташкент).

Rating:    

Comments

< show latest news

Weekly Best

АПЛ. Марказий ўйинда кучлар тенг келди
АПЛ 21-туридан ўрин олган МЮ - "Ливерпуль" баҳси бўлиб ўтди. 133
Самвел Бабаян Ўзбекистон термасининг БААдаги йиғини учун таркибни эълон қилди
Ўзбекистон миллий терма жамоаси ЖЧ–2018 учинчи саралаш босқичи... 121
АПЛ. "Эвертон" "Манчестер Сити"ни шарманда қилди
Англия чемпионатининг навбатдаги турида "Эвертон"... 92
Абдухолиқов ва "Локомотив"нинг 8 футболчиси терма жамоага чақирилди
Хабарингиз бор, айни пайтда "Локомотив" футболчилари... 85
������.�������

Press "Like"
to read CA at facebook