Latest news

23:45Зидан: "Барселона"ни яхшилаб ўрганиб чиқдик, уларнинг кучсиз томони йўқ"13 23:45Зидан: "Если мы хорошо сыграем в матче против "Барселоны", результат придёт"0 23:32Луис Энрике: "Асосий рақобатчимизни ютишимиз керак"7 23:32Луис Энрике: "Важно выиграть, потому что это будет победа над прямым конкурентом"0 23:20"Спартак" - "Рубин" учрашувини шахматчи бошлаб беради0 23:20Российский шахматист сделает первый удар по мячу в поединке "Спартак" - "Рубин"0 23:00"Эл-Классико" тарихидаги энг яхши тўпурарлар (ТОП-10)18 22:22Кроос машғулотларга қайтди5 22:22Кроос вернулся к тренировкам0 22:12ОЧЛ-2017. "Насаф" гуруҳ босқичига чиқиши учун 2та рақибни мағлуб этиши керак бўлади17 21:50«Валенсия» Нанини бир ойга йўқотди1 21:50«Валенсия» потеряла Нани на месяц0 21:30Матье Дебюши 6 ҳафта футбол ўйнай олмайди4 21:30Матье Дебюши из-за травмы пропустит около 6 недель0 21:13Озил: "Реал"га қайтиш? Барча нарса бўлиши мумкин"9

05 oct 14:16
News

Назначения на 12-тур второго этапа Первенства Узбекистана

6-7 октября состоятся встречи 12-тура второго этапа Первенства Узбекистана, назначения на которые получили следующие арбитры и инспекторы.
12-й тур. 6 октября (воскресенье)
«Арал» (Нукус) – «Истиклол» (Ташкент)
Судьи:
Н. Касымов (Карши), Ф. Нарсафаров (Карши), С. Сатаров (Карши)
Инспектор: Б. Галеев (Ургенч).

«Хорезм» (Ургенч) – «НБУ-Азия» (Ташкент)
Судьи:
И. Ибрагимов (Нукус), Ф. Дусматов (Гулистан), А. Суннатов (гулистан)
Инспектор: В. Бегларян (Нукус).

«Регистан» (Самарканд) – «Андижан» (Андижан)
Судьи
: Ш. Пулатов (Ташкент), С. Шоюсупов (Ташкент), Р. Лутфулин (Ташкент)
Инспектор: Р. Каратаев (Ташкентская обл.).

«Зарафшан-ПФК» (Навои) – «Коканд-1912» (Коканд)
Судьи:
Х. Рузиев (Ташкент), Д. Сайлалов (Ташкент), М. Каримов (Ташкент)
Инспектор: Ш. Джумаев (Карши).

«Машъал» (Мубарек) – «Касансай» (Касансай)
Судьи:
Ш. Касымов (Ташкент), Ф. Ярмухамедов (Ташкент), К. Абдураимов (Джизак)
Инспектор: С. Ирматов (Ташкент).

«Спартак» (Бухара) – «Чуст-Пахтакор» (Чуст)
Судьи:
О. Талибджанов (Ташкент), А. Ганиев (Ташкент), И. Кликунов (Ташкент)
Инспектор: Р. Муминов (Ташкент).

7 октября (понедельник)
«Аланга» (Касан) – «Пахтакор-2» (Ташкент)
Судьи:
О. Туйчибаев (Ташкент), И. Абдулаков (Ташкентская обл.), О. Умаров (Ташкентская обл.)
Инспектор: Р. Давлетмуратов (Ташкент).

«Шердор» (Самарканд) – «Октепа» (Ташкент)
Судьи:
З. Кодыров (Навои), Т. Галеев (Ургенч), Х. Атамуратов (Ургенч)
Инспектор: И. Рахимов (Андижан).
Rating:    

Comments

< show latest news
������.�������

Press "Like"
to read CA at facebook