UZ

Сўнгги янгиликлар

00:05ЖЧ-2018. Россияга Хитойдан 100 мингга яқин мухлис келиши кутиляпти  17 23:40Ван Гал Голландия терма жамоасига маслаҳатчи сифатида қайтадими?  6 23:10Olamsport: Учинчи жангидаёқ чемпионлик камарини қўлга киритган Ломаченко ҳақида ёҳуд Фазлиддин унга ўхшай оладими?  5 22:45“Арсенал” Португалия терма жамоаси дарвозабонига харидор  9 22:32Спортчилар ижтимоий тармоқларда  10 22:15Месси Альбанинг “Барселона”дан кетишига қарши бўляпти  11 21:39ФОТОГАЛЕРЕЯ. Ўзбекистон - Қатар. Ўйинолди машғулот  53 21:24Жесси Лингард МЮ билан шартномани узайтирмоқчи  4 20:56"Барселона" Ракитични Коутиньога алмаштирмоқчи  14 20:29Франческо Тольдо: "Доннарумма - ажойиб футболчи, лекин терма жамоа Буффон билан кучли"  14 20:02Дибала умумий гуруҳга қайтди  4 19:35Бен Гибсон "Мидлсбро"ни тарк этиши мумкин  4 19:10Olamsport: "Uzbek Tigers" жанги учун промо-ролик, велоспорт бўйича янги турнир бошланди ва бошқа хабарлар  5 19:08Марсело Брозович Эстонияга қарши ўйнамайди  1 19:02Ўзбекистон Кубоги. "Сурхон" - "Қўқон-1912" 0:2 (видео)  4

05 окт 14:16
Янгиликлар

Назначения на 12-тур второго этапа Первенства Узбекистана

6-7 октября состоятся встречи 12-тура второго этапа Первенства Узбекистана, назначения на которые получили следующие арбитры и инспекторы.
12-й тур. 6 октября (воскресенье)
«Арал» (Нукус) – «Истиклол» (Ташкент)
Судьи:
Н. Касымов (Карши), Ф. Нарсафаров (Карши), С. Сатаров (Карши)
Инспектор: Б. Галеев (Ургенч).

«Хорезм» (Ургенч) – «НБУ-Азия» (Ташкент)
Судьи:
И. Ибрагимов (Нукус), Ф. Дусматов (Гулистан), А. Суннатов (гулистан)
Инспектор: В. Бегларян (Нукус).

«Регистан» (Самарканд) – «Андижан» (Андижан)
Судьи
: Ш. Пулатов (Ташкент), С. Шоюсупов (Ташкент), Р. Лутфулин (Ташкент)
Инспектор: Р. Каратаев (Ташкентская обл.).

«Зарафшан-ПФК» (Навои) – «Коканд-1912» (Коканд)
Судьи:
Х. Рузиев (Ташкент), Д. Сайлалов (Ташкент), М. Каримов (Ташкент)
Инспектор: Ш. Джумаев (Карши).

«Машъал» (Мубарек) – «Касансай» (Касансай)
Судьи:
Ш. Касымов (Ташкент), Ф. Ярмухамедов (Ташкент), К. Абдураимов (Джизак)
Инспектор: С. Ирматов (Ташкент).

«Спартак» (Бухара) – «Чуст-Пахтакор» (Чуст)
Судьи:
О. Талибджанов (Ташкент), А. Ганиев (Ташкент), И. Кликунов (Ташкент)
Инспектор: Р. Муминов (Ташкент).

7 октября (понедельник)
«Аланга» (Касан) – «Пахтакор-2» (Ташкент)
Судьи:
О. Туйчибаев (Ташкент), И. Абдулаков (Ташкентская обл.), О. Умаров (Ташкентская обл.)
Инспектор: Р. Давлетмуратов (Ташкент).

«Шердор» (Самарканд) – «Октепа» (Ташкент)
Судьи:
З. Кодыров (Навои), Т. Галеев (Ургенч), Х. Атамуратов (Ургенч)
Инспектор: И. Рахимов (Андижан).
Рейтинг:    

Фикрлар

< сўнгги янгиликларни кўриш

Энг яхшилар

Ўзбекистон терма жамоаси Тошкентга қайтиб келди
Кеча Малайзияда Сурияга қарши ўйин ўтказган Ўзбекистон терма жамоаси...  212
Самвел Бабаян: "Охиригача курашамиз, ҳали имконият бор"
Ўзбекистон миллий терма жамоаси бош мураббийи Самвел Бабаян Сурияга...  530
Сурия - Ўзбекистон "Instat" таҳлилида
Жаҳон футболида етакчилик қилаётган "Instat" ташкилоти...  135
Яхши ҳам Равшан Эрматов бор...
ЖЧни ҳеч бўлмаса у киши учун кўрамиз деймизда... Яна математика?...  122
������.�������

Выберите страну:

Mamlakatni tanlang:

Выберите язык новостей:

Yangiliklar tilini tanlang: