UZ

Сўнгги янгиликлар

12:51ЕЧЛ. Чорак финалдаги энг қиммат жамоа - "Реал Мадрид"  3 12:31Марко Верратти: "Ювентус" "Барселона"ни мағлуб эта олади"  14 12:14Сарвар Каримов: “Ғалаба қозониш учун майдонга тушамиз”  19 12:00Чичарито Мексика терма жамоасида энг кўп гол урган футболчига етиб олди  13 11:32ЖЧ-2018 саралаши. КОНКАКАФ. АҚШнинг "жаҳли" чиқди  21 11:24Крис Смоллинг Англия терма жамоаси машғулотида жароҳат олди  8 11:11Ҳафтанинг спортга оид энг ажойиб суратлари  23 10:59"Интер" Костас Маноласнинг маошини икки баробар оширишга тайёр  19 10:42Тоби Алдервейрелд "Тоттенхэм"да икки баравар кўп маош олмоқчи  15 10:22Месут Озил: "Мен "Арсенал" ва Лондонда бахтлиман"  21 10:12Olamsport: Оксана Чусовитина яна олтин медаль соҳиби, бугун нокаутчи боксчимиз жанг қилади ва бошқа хабарлар  9 10:02Бензема орзусини айтди  28 09:42"Барселона" ярим ҳимоячиси "Ювентус" эътиборига тушди  12 09:22"Интер" Яя Турега қизиқмоқда  17 09:01Италия – Албания. Учрашув бир неча дақиқага тўхтаб қолди  25

30 сен 14:27
Янгиликлар

Назначения на 11-й тур второго этапа Первенства Узбекистана

3-4 октября состоятся матчи 11-го тура второго этапа Первенства Узбекистана, назначения на которые получили следующие арбитры и инспекторы.

11-й тур. 3 октября (четверг)

«Хорезм» (Ургенч) – «Истиклол» (Ташкент)

Судьи: Э. Турсунов (Бухара), А. Буров (Бухара), Б. Канназаров (Нукус)

Инспектор: И. Шарипов (Бухара).

«Арал» (Нукус) – «НБУ-Азия» (Ташкент)

Судьи: Н. Мешков (Самарканд), Т. Галеев (Ургенч), Х. Атамуратов (Ургенч)

Инспектор: Э. Мусаев (Самарканд).

«Зарафшан-ПФК» (Навои) – «Андижан» (Андижан)

Судьи: В. Агишев (Ташкент), Б. Кодыров (Бухара), Т. Кулдашев (Бухара)

Инспектор: Ф. Абдуллаев (Ташкент).

«Регистан» (Самарканд) – «Коканд-1912» (Коканд)

Судьи: И. Худайдатов (Ташкент), Ш. Файзиев (Джизак), Ш. Каюмов (Джизак)

Инспектор: Д. Роман (Ташкент).

«Спартак» (Бухара) – «Касансай» (Касансай)

Судьи: В. Наджафалиев (Ташкент), А. Сидоров (Ташкент), С. Каримов (Ташкент)

Инспектор: А. Клепиков (Ташкент).

«Машъал» (Мубарек)  - «Чуст-Пахтакор» (Чуст)

Судьи: В. Серазетдинов (Ташкент), Р. Шаяхметов (Ташкент), В. Лушин (Гулистан)

Инспектор: Г. Каримов (Ташкент).

4 октября (пятница)

«Шердор» (Самарканд) – «Пахтакор-2» (Ташкент)

Судьи: И. Ибрагимов (Нукус), З. Абдурахманов (Андижан), Х. Зулунов (Андижан)

Инспектор: Р. Саидов (Ташкент).

«Аланга» (Касан) – «Октепа» (Ташкент)

Судьи: А. Эргашев (Ташкент), Ш. Камаров (Самарканд), С. Хакимов (Самарканд)

Инспектор: А. Хотамов (Ташкент).

Рейтинг:    

Фикрлар

< сўнгги янгиликларни кўриш

Энг яхшилар

Сурияга ютқаздик
ЖЧ-2018 саралаши доирасидаги Сурия - Ўзбекистон учрашуви бўлиб ўтди.  1215
Самвел Бабаян: "Охиригача курашамиз, ҳали имконият бор"
Ўзбекистон миллий терма жамоаси бош мураббийи Самвел Бабаян Сурияга...  528
Гуруҳдаги вазият билан танишинг
ЖЧ-2018 саралаши доирасидаги Сурия - Ўзбекистон учрашуви якунланди.  259
Виталий Денисов: "Гуруҳдаги вазиятимизни оғирлаштириб олдик, аммо ҳали имкониятимиз бор"
Ўзбекистон терма жамоаси ҳимоячиси Виталий Денисов Сурияга қарши...  198
������.�������

Выберите страну:

Mamlakatni tanlang:

Выберите язык новостей:

Yangiliklar tilini tanlang: