Latest news

11:52Olamsport.com: Гулруҳбегим Тоҳиржонова Нью-Дели турнири ғолибаси!0 11:51Футзал. Олий лига, 3-тур, 2-кун. "Максам-Чирчиқ" - "Олмалиқ" 2:60 11:50Olamsport: Бугун Истомин ўйнайди, Кличконинг навбатдаги жангига 80 минг чипта сотиб бўлинди ва бошқа хабарлар0 11:42Икардининг хотини: «Маурога Хитойдан таклифлар кўп, аммо...»0 11:42Жена Икарди: «Многие китайские клубы хотят Мауро, но он счастлив в «Интере»0 11:41Италия клублари логотипи эволюцияси0 11:34ВИДЕО. Африка кубоги-2017. Кечаги ўйинлар (TAS-IX)0 11:29"Севинч" янги мавсумга тайёргарликни бошлади0 11:22«Барселона» ва «Атлетико» Диего Коста учун курашга қўшилди7 11:22«Барселона» и «Атлетико» включились в борьбу за Диего Косту0 11:10Ройс умумий гуруҳга қайтди2 11:10Ройс приступил к работе в общей группе0 10:54Сервер Жепаров: “Истиқлол” ғалабаларига ҳисса қўшиб, клуб мухлисларини хурсанд қилмоқчиман7 10:38"Насаф": Фарруҳ Сайфиевни табриклаймиз!7 10:35"Қўқон-1912": Легионерлар келди, эртага ўйин3

05 dec 09:13
News

МДҲ кубоги-2014 тақвими

2014 йилнинг 24 январь - 2 февраль кунлари Санкт-Петербург шаҳрида ҳисоби бўйича XXII Ҳамдўстлик кубоги мусобақаси бўлиб ўтади.
12 та жамоа учта гуруҳга бўлингани ҳақида хабар берилганди.

«А» гуруҳи: Эстония, Тожикистон, Украина, Қирғизистон.

«В» гуруҳи: Литва, Туркманистон, Россия, Молдавия.

«С» гуруҳи: Латвия, ЎЗБЕКИСТОН, Белоруссия, Қозоғистон.  

Барча ўйинлар «Петербургский» спорт марказида бўлиб ўтади. Мусобақанинг очилиш маросими 24 январь куни 18.30 (Тошкент вақти билан 19:30)да, ёпилиш маросими эса – 2 февраль куни 21.00 (Тошкент 22:00).

 

Мусобақа тақвими (Барча ўйинлар Тошкент вақти билан берилди).

24 январь (жума)

13:00. Эстония – Тожикистон
15:15. Украина – Қирғизистон
17:30. Литва – Туркманистон
20:00. Россия – Молдавия

25 январь (шанба)
13:00. Латвия – ЎЗБЕКИСТОН
15:15. Белоруссия – Қозоғистон
17:30. Украина – Эстония
20:00. Қирғизистон – Тожикистон

26 январь (якшанба)
13:00. Молдавия – Туркманистон
15:15. Белоруссия – Латвия
17:30. Қозоғистон – ЎЗБЕКИСТОН
20:00. Литва – Россия

27 январь (душанба)
13:00. Эстония – Қирғизистон
15:15. Тожикистон – Украина
17:30. Литва – Молдавия
20:00. Россия – Туркманистон

28 январь (сешанба)
13:00. Латвия – Қозоғистон
15:15. ЎЗБЕКИСТОН – Белоруссия

29 январь (чоршанба)
13:00. Чорак финал. 1А – 3В/3С
15:15. Чорак финал. 2B – 2С
17:30. Чорак финал. 1С – 2А
20:00. Чорак финал. 1В – 3А/3С

30 январь (пайшанба)
16:30. 9-12 ўрин учун ўйин.
19:00. 9-12 ўрин учун ўйин.

31 январь (жума)
13:00. 5-8 ўрин учун ўйин.
15:15. 5-8 ўрин учун.
17:30. Ярим финал.
20:00. Ярим финал.

1 февраль (шанба)
14:00. 11- ўрин учун ўйин.
17:00. 9- ўрин учун ўйин.
20:00. 7- ўрин учун ўйин.

2 февраль (якшанба)
14:00. 5- ўрин учун ўйин.
17:00. 3-ўрин учун ўйин.
20:00. Финал.

Rating:    

Comments

< show latest news

Weekly Best

АПЛ. Марказий ўйинда кучлар тенг келди
АПЛ 21-туридан ўрин олган МЮ - "Ливерпуль" баҳси бўлиб ўтди. 134
Самвел Бабаян Ўзбекистон термасининг БААдаги йиғини учун таркибни эълон қилди
Ўзбекистон миллий терма жамоаси ЖЧ–2018 учинчи саралаш босқичи... 120
АПЛ. "Эвертон" "Манчестер Сити"ни шарманда қилди
Англия чемпионатининг навбатдаги турида "Эвертон"... 92
Абдухолиқов ва "Локомотив"нинг 8 футболчиси терма жамоага чақирилди
Хабарингиз бор, айни пайтда "Локомотив" футболчилари... 83
������.�������

Press "Like"
to read CA at facebook