UZ

Сўнгги янгиликлар

03:00Бугун 17:00. Сурия - Ўзбекистон   5 00:45Арсен Венгер: «Санчес ва Озил билан шартномаларини узайтиришни ёзга қолдирди»  3 00:25Эшли Коул: «Ҳамон «Арсенал»нинг устидан кулаяпман»  2 23:52Кьеллини "Ювентус" билан шартномасини 2020 йилгача узайтирмоқчи  0 23:35"Барселона" "Реал" ярим ҳимоячисини сотиб олмоқчи  11 23:15Ибрагимович: «Гвардиола жамоаларига қарши ўйинлар мен учун ўзгача аҳамият касб этади»  6 22:53«Марсель» «Валенсия» ҳимоячиси Абденнурга қизиқиб қолди  1 22:32«Милан» ҳимоячиси мавсум охиригача сафдан чиқди  2 22:15Деян Журжевич Қатар – Эрон учрашувини кузатиш учун Доҳага етиб борди   36 22:00Жанубий Корея қишки Олимпиадага қандай тайёрланмоқда? ФОТОРЕПОРТАЖ  1 21:50Андижонлик ишқибозлар диққатига!  11 21:32Алекс Сандро "Челси" футболчисига айланиши мумкин  3 21:08Эден Азар: "Месси ёки Роналду каби бўлишни истамайман"  13 20:46Жон Стоунз: "Гвардиолани дунёнинг энг яхши мураббийи деб ҳисоблайман"  2 20:21Бернардески ва Габбьядини март ойида Италия терма жамоасига ёрдам бера олишмайди  2

03 фев 17:58
Янгиликлар

Кубок ПФЛ-2014. Календарь игр

Определились участники традиционного розыгрыша Кубка ПФЛ, который в этом году состоится с 10 по 20 февраля.
В турнире примут участие 16 клубов, разбитые на 4 группы.

Отметим, что встречи нынешнего соревнования пройдут на двух стадионах: ФФУ и РШФСМ.


Кубок ПФЛ-2014. Календарь игр

Группа А

«Пахтакор» (Ташкент)
«Андижан» (Андижан)
«Машъал» (Мубарек)
«НБУ-Азия» (Ташкент)


1-й тур. 10 февраля
«Пахтакор» - «НБУ-Азия» 11.00, ФФУ
«Андижан» - Машъал» 13.30, ФФУ


2-й тур. 12 февраля
«НБУ-Азия» - «Машъал» 11.00,  ФФУ
«Пахтакор» - «Андижан» 13.30, ФФУ
 
3-й тур. 14 февраля
«Андижан» - «НБУ-Азия» 11.00, ФФУ
«Машъал» - «Пахтакор» 13.30, ФФУ


Группа В
«Динамо» (Самарканд)
«Согдиана» (Джизак)
«Бунедкор-2» (Ташкент)
«Коканд-1912» (Коканд)


1-й тур. 10 февраля

«Динамо» - «Коканд-1912» 11.00, РШФСМ
«Согдиана» - «Бунедкор-2» 13.30, РШФСМ

2-й тур. 12 февраля
«Коканд-1912» - «Бунедкор-2» 11.00,  РШФСМ
«Динамо» - «Согдиана» 13.30, РШФСМ

3-й тур. 14 февраля
«Согдиана» - «Коканд-1912» 11.00, РШФСМ
«Бунедкор-2» - «Динамо» 13.30, РШФСМ


Группа С
«Бунедкор» (Ташкент)
«Алмалык» (Алмалык)
«Обод» (Ташкент)
«Чуст-Пахтакор» (Чуст)

1-й тур. 11 февраля
«Бунедкор» - «Чуст-Пахтакор» 11.00, ФФУ
«Алмалык» - «Обод» 13.30, ФФУ

2-й тур. 13 февраля
«Чуст-Пахтакор» - «Обод» 11.00,  ФФУ
«Бунедкор» - «Алмалык» 13.30, ФФУ

3-й тур. 15 февраля
«Алмалык» - «Чуст-Пахтакор» 11.00, ФФУ
«Обод» - «Бунедкор» 13.30, ФФУ


Группа D
«Навбахор» (Наманган)
«Локомотив» (Ташкент)
«Пахтакор-2» (Ташкент)
«Шуртан» (Гузар)

1-й тур. 11 февраля

«Навбахор» - «Шуртан» 11.00, РШФСМ
«Локомотив» - «Пахтакор-2» 13.30, РШФСМ

2-й тур. 13 февраля

«Шуртан» - «Пахтакор-2» 11.00,  РШФСМ
«Навбахор» - «Локомотив» 13.30, РШФСМ

3-й тур. 15 февраля
«Локомотив» - «Шуртан» 11.00, РШФСМ
«Пахтакор-2» - «Навбахор» 13.30, РШФСМ


¼ финала. 17 февраля

А 1 – В 2 11.00, ФФУ
В 1 – А 2 11.00, РШФСМ
С 1 – D 2 13.30,  ФФУ
D 1 – С 2 13.30, РШФСМ


½ финала. 19 февраля
Победитель А 1 – В 2 - Победитель С 1 – D 2  11.00, ФФУ
Победитель В 1 – А 2 - Победитель D 1 – С 2 13.30, ФФУ

 
Финал
20 февраля 13.00, стадион ФФУ
Рейтинг:    

Фикрлар

< сўнгги янгиликларни кўриш

Энг яхшилар

Самвел Бабаян: Денисов майдонга тушмайди, Сергеев ва Шомуродовнинг иштироки сўроқ остида турибди
ЖЧ–2018 саралаш босқичи “А” гуруҳи 6-туридан ўрин олган Сурия –...  182
Испания. «Барселона» 10 киши бўлиб қолган «Валенсия»ни мағлуб этди
Испания чемпионатининг 28-турида «Барселона» «Валенсия»дан устун...  72
ВИДЕО. Ўтган йил Сурияни қандай мағлуб этгандик?
2016 йил 1 сентябрь санасида Ўзбекистон ва Сурия ўртасидаги ўйинда...  69
Сурия билан ўйинга бир кун қолди
ЖЧ-2018 саралаши доирасидаги Сурия - Ўзбекистон учрашувига бир кун...  72
������.�������

Выберите страну:

Mamlakatni tanlang:

Выберите язык новостей:

Yangiliklar tilini tanlang: