Latest news

00:14Мутко заявил, что в Чечне невозможно провести матчи чемпионата мира — 20180 00:10ЕЧЛ. Бугунги учрашувларнинг бошланғич таркиблари эълон қилинди!43 23:55Матич машғулотларга қайтди5 23:30Olamsport: Жордан тарихдаги энг кўп ҳақ тўланувчи спортчи, Файзиевда ғалаба ва бошқа хабарлар0 23:10Россия терма жамоаси бош мураббийи мамлакат чемпионатини тезроқ якунланишини истамоқда8 22:45Лавесси - дунёнинг энг кўп маош олувчи футболчиси23 22:45Лавесси - самый высокооплачиваемый футболист мира0 22:22"Вест Хэм" Феллайнини ижарага олмоқчи21 22:00"Милан"нинг сотуви 2017 йилнинг мартига кўчирилди4 22:00Продажа "Милана" перенесена на март 2017 года0 21:40«Лестер» «Порту»га қарши иккинчи таркиби билан ўйнамоқчи14 21:40«Лестер» сыграет с «Порту» вторым составом0 21:21"Барселона"нинг собиқ футболчиси "Реал"ни буюк жамоа деб ҳисоблайди11 21:20Бартра: «„Реал“ - великая команда»0 21:08Темурхўжа Абдухолиқов ва унгача бўлган “Локомотив” тўпурарлари ҳақида12

26 feb 18:35
News

Контрольный матч: "Согдиана" - "Бухара" 3:3

Сегодня в Ташкенте "Бухара" провела очередной контрольный матч.
Встреча против джизакской "Согдианы" завершилась ничейным исходом  1:1.

На третьей минуте встречи Сухроб Неъматов перебросил мяч через вратаря и послал в сетку ворот. За считанные мгновения до перерыва джизакцам удалось сравнять счет.
Во втором тайме было забито еще четыре гола. Но никому не удалось склонить чашу весов в свою пользу  боевая ничья 3:3.

"Согдиана" - "Бухара" 3:3