UZ

Сўнгги янгиликлар

23:49Клаудио Ранери: “Кеча менинг орзуим саробга айланди”4 23:34“Реал” “Монако” футболчисига қизиқиш билдирмоқда3 23:23Юрген Клопп: “Бу йилги мавсумд бир қатор ғалати қарорлар кузатилмоқда – Brexit, Трамп ва Раньери”5 23:01Хуан Мата: “Биз машина эмасмиз. Фақат Роналду ва Месси ҳар ўйинда гол уриши мумкин”8 21:38Ларс Штиндль: "Бу мен ва жамоа учун алоҳида кеча бўлди"0 21:25Olamsport: МакГрегор боксчимизнинг рақиби билан шуғулланмоқда, спорт қўмитасида янги раҳбар ва бошқа хабарлар3 21:04Карлос Бакка: "Хитойдан ақлбовар қилмас таклиф бўлди, лекин пул энг муҳими эмас"11 20:39Мино Райола: "Балотеллининг тилини кесиб оламан"22 20:14Диего Годин умумий гуруҳга қайтди2 19:52Кейсуке Хонда MLSга ўтишга яқин2 19:28Маурисио Почеттино: "Натижадан ажабландим"4 19:04Балотелли иккита ўйинга дисквалификация қилинди11 18:53ОЧЛ-2017. ОАВ ходимларини 26 февраль куни матбуот анжуманига таклиф этамиз11 18:50ФОТОГАЛЕРЕЯ. Ўзбекистон U23 - "Қизилқум" 1:26 18:24“Бунёдкор” – “Ал-Айн”: Чипталар сотувда!40

05 дек 09:03
Янгиликлар

Календарь игр Кубка Содружества - 2014

С 24 января по 2 февраля 2014 года в Санкт-Петербурге пройдет XXII международный турнир Кубок Содружества, в котором примут участие 12 молодежных сборных.
По итогам жеребьевки команды были разбиты на три группы.

Группа «А»: Эстония, Таджикистан, Украина, Киргизия.

Группа «В»: Литва, Туркменистан, Россия, Молдавия.

Группа «С»: Латвия, Узбекистан, Белоруссия, Казахстан.

Все матчи соревнований пройдут в СКК «Петербургский». Церемония открытия турнира состоится 24 января в 18.30 мск, закрытия соревнований – 2 февраля в 21.00.

Календарь игр турнира.

24 января (пятница)

12:00. Эстония – Таджикистан
14:15. Украина – Киргизия
16:30. Литва – Туркменистан
19:00. Россия – Молдавия

25 января (суббота)
12:00. Латвия – Узбекистан
14:15. Белоруссия – Казахстан
16:30. Украина – Эстония
19:00. Киргизия – Таджикистан

26 января (воскресенье)
12:00. Молдавия – Туркменистан
14:15. Белоруссия – Латвия
16:30. Казахстан – Узбекистан
19:00. Литва – Россия

27 января (понедельник)
12:00. Эстония – Киргизия
14:15. Таджикистан – Украина
16:30. Литва – Молдавия
19:00. Россия – Туркменистан

28 января (вторник)
12:00. Латвия – Казахстан
14:15. Узбекистан – Белоруссия

29 января (среда)
12:00. Четвертьфинал. 1А – 3В/3С
14:15. Четвертьфинал. 2B – 2С
16:30. Четвертьфинал. 1С – 2А
19:00. Четвертьфинал. 1В – 3А/3С

30 января (четверг)
16:30. Матч за 9-12 места.
19:00. Матч за 9-12 места.

31 января (пятница)
12:00. Матч за 5-8 места.
14:15. Матч за 5-8 места.
16:30. Полуфинал.
19:00. Полуфинал.

1 февраля (суббота)
13:00. Матч за 11-е место.
16:00. Матч за 9-е место.
19:00. Матч за 7-е место.

2 февраля (воскресенье)
13:00. Матч за 5-е место.
16:00. Матч за 3-е место.
19:00. Финал. 
Рейтинг:    

Фикрлар

< сўнгги янгиликларни кўриш

Энг яхшилар

"Бунёдкор" ҳам Саудия Арабистонидан қуруқ қайтди
ОЧЛ 1-туридан ўрин олган "Ал Аҳли" - "Бунёдкор"... 405
Испания. «Реал» «Валенсия»га ютқазди
Испания чемпионатининг 16-туридан ўрин олган қолдирилган ўйинида... 113
"Валенсия" – "Реал Мадрид". Бошланғич таркиблар маълум
Испания чемпионатининг қолдирилган ўйинларидан бири... 80
Андрей Микляев: "Ҳужум қилмай ғалаба қозониб бўлмайди"
ОЧЛ-2017 илк туридан ўрин олган "Ал Таавон" -... 75
������.�������

Выберите страну:

Mamlakatni tanlang:

Выберите язык новостей:

Yangiliklar tilini tanlang: