UZ

Сўнгги янгиликлар

22:10Месси йилига 35 миллион евро маош оладими?  2 21:55Спортчилар ижтимоий тармоқларда  5 21:35“Сўғдиёна” мухлислари эртага Ғузорга боради  3 21:29“Бунёдкор-2006” Россиядаги турнир финалида!  0 21:19Генрих Мхитарян: "Кичик жароҳат бор эди, шунинг учун таваккал қилмадик"  0 20:52Бонуччига "Манчестер Сити" қизиқмоқда  2 20:26"Ювентус" Эктор Бельеринни нишонга олган  0 19:59Марко Пьяца Хорватия терма жамоаси таркибида жароҳат олди  1 19:34Франк де Бур Голландия терма жамоасини бошқаришни рад этди  6 19:08Коста ва Левандовски якка тартибда машғулотлар олиб бормоқда  6 19:00Ёшлар лигаси. 4-тур. Бугунги ўйинлар тугади  8 18:45Неймар: "Бир неча ой олдин Бразилия терма жамоасини қўллашмаётганди, ҳозир ҳамма бахтли"  13 18:14Арда Туран уч ҳафта майдонга туша олмайди  2 17:54Olamsport: "Uzbek Tigers" - "Astana Arlans". Жуфтликлар маълум, Таиланддаги нуфузли турнирга борадиган боксчиларимиз таркиби аниқ бўлди  4 17:46Футзал. Ўзбекистон кубоги финали 3 апрель куни ўтказилади  0

26 май 11:05
Янгиликлар

"Бунёдкор": Трудный выезд

Женская команда "Бунёдкор" 21 и 24 мая в рамках 8 и 9-туров чемпионата страны провела на выезде два матча против клубов "Севинч" и "Шуртан-lady" соответственно.
В матче с многократным чемпионом в Карши наши девушки уступили в очень упорной борьбе со счётом 0:2.
Стоит отметить мнение специалистов: "В текущем сезоне против "Севинч" ещё никто так не играл." Да и забила нам "Севинч" второй гол после того, как получила травму и была заменена опорник Екатерина Сальникова. Пока ей готовили замену, на 80-минуте счёт стал 2:0.

Достойное выступление против сильнейшего клуба не только нашей страны, но и весьма авторитетного на международной арене!

24 мая очередная игра в Гузаре принесла нам победу 2:1. Проигрывая уже с 3-минуты, наши девушки сумели не только не допустить ошибок в дальнейшем, но ещё в 1-тайме выйти вперёд. На 18 и 30-минутах оба раза успешно завершила атаки 17-летняя Лианна Нарбекова.

Этот счёт сохранился до финального свистка, несмотря на стремление хозяек поля и явную лояльность к ним судей. С победой, дорогие девчата!!!