Latest news

19:22МЮ Депайни Украинага олиб кетмади6 19:22МЮ не взял Депая на матч с «Зарей»0 19:00“Милан” қай тариқа даромад қилади?3 18:55Спортчилар ижтимоий тармоқларда10 18:45"Вест Хэм", "Эвертон" ва "Суонси" Дзагоевга қизиқиш билдирмоқда5 18:45«Вест Хэм», «Эвертон» и «Суонси» проявляют интерес к Дзагоеву0 18:21Бензема "Челси" ва "Арсенал" қизиқишига сабаб бўлди13 18:21Бензема заинтересовал "Челси" и "Арсенал"0 18:00ФАКТ! Ҳикмат Ҳошимов олий лигада 98та учрашувдан буён узлуксиз ўйнаб келмоқда9 17:43Мутконинг сўзларига кўра, Чеченистонда жаҳон чемпионати учрашувлирини ўтказишнинг иложи йўқ3 17:42ОЧЛ-2017. ОФК квоталар сонини расман эълон қилди30 17:20Кавани 20та ўйинда 20та гол урди8 17:00“Арсенал” абонементини 12 йил кутишади! “канонирлар” қай тариқа пул ишлаб топади?7 16:50"Валенсия" Гарайни 3 ҳафтага йўқотди1 16:49Ўзбекистонлик аёл ҳакамлар қизлар ўртасидаги U-19 Осиё чемпионати–2017 саралаш босқичида ишлайди2

24 feb 13:14
News

"Алмалык" сыграл вничью с белорусским клубом

"Алмалык" провел третий контрольный матч на сборе в Турции.
Очередным соперником стал белорусский клуб "Минск". Игра получилась интересной и изобиловала опасными моментами. Это нашло отражение и в итоговом результате - 3:3.

Наша команда трижды выходила вперед, но удержать победу не сумела. Санжар Шоахмедов открыл счет, однако на перерыв команды вышли при счете 1:1. Во втором тайме Зафар Полвонов воспользовался ошибкой вратаря соперников, но минчане вновь сравняли счет. Третий гол у нас забил Зохир Пиримов. Увы, незадолго до финального свистка футболисты "Минска" ушли от поражения. Примечательно, что все свои голы белорусы забили со стандартных ситуаций.

"Алмалык": Умиджон Хонимкулов, Обид Журабоев, Дарко Станоевич, Шавкат Муллажонов, Абдукаххор Хожиакбаров, Икбол Акрамов, Нассер Менассел, Дилявер Абибуллаев, Арслонмурод Омонов, Санжар Шоахмедов, Зафар Полвонов.
Вышли на замену: Никита Шквырин, Диёржон Туропов, Александр Алемпиевич, Зохир Пиримов, Сухроб Бердиев, Азамат Исроилов, Достон Абдурахмонов, Тимур Кагиров.

Очередной матч "Алмалык" проведет 26 февраля против ижевского "Газовика".